Обучение на доброволчески клубове по Национална програма „От връстници за връстници“

Екип на Превантивно-информационен център – Габрово проведе обучение на ученическите доброволчески екипи от 3 училища в град Севлиево.

В специализирания тренинг по превенция на рисковото поведение се включиха над 50 младежи от СУ „Васил Левски“, Професионална гимназия „Марин Попов“ и ПГМЕТ „Ген. Иван Бъчваров“.

Обучението е част от дейностите по Национална програма за превенция употребата на психоактивни вещества „От връстници за връстници“, в която през настоящата учебна година се включват севлиевските учебни заведения.

Благодарим на младежите за тяхната активност, креативност и желание да бъдат част от каузата за предпазване на връстниците им от предизвикателствата на съвременния свят.